BRITIX SWISS chronograph uit de jaren eind vijftig/begin zestig.Het uurwerk is Landeron en heeft dubbel en gesigneerd deksel.Het gehele 60+ jaar oud horloge verkeert in prachtige staat en lijkt relatief zelden te zijn gedragen Het uurwerk is recentelijk volledig geserviced