Prachtig antiek eikenhouten brieven, rolluik- en ladenkastje met totaal 6 laden, ca. 1890-1910.In goede staat, het rolluik open en sluit goed en ook de laden, het kastje heeft enkele gebruikssporen naar leeftijd, zie de foto's.Er is geen sleutel aanwezig en het kastje kan niet op slot.De kavel wordt goed verpakt en aangetekend verzonden.