Een prachtig herenhorloge van Breitling uit de Navitimer serie, model Navitimer, referentienummer D30022. Het horloge wordt aangedreven door een automatisch uurwerk en is voorzien van een chronograph. De wijzerplaat heeft over de jaren patina opgelopen, en heeft een champagne kleur als basis. Het glas is saffier. Tevens voorzien van een 18 karaats gouden fixed bezel. Het horloge heeft gebruikssporen. Het horloge wordt geleverd op een vervangen non-brand lederen horlogeband. Daarnaast wordt ook een tweede gedragen band met Breitling gesp meegeleverd.Uurwerk: Automatischmateriaal kast: staaldiameter: ca. 38 mmdikte; 11 mmlengte band: ca. 21cm.glas: saffierglasLeeftijd: 1990-2000.Wordt verzekerd verstuurd.Foto's maken onderdeel uit van de omschrijving.#MW2025LUX