Breitling Chronomat VitesseRéférence : B13050Gepolijst stalen kastjeUnidirectionele rand van gepolijst staal met vergulde beugelsSaffierglas met anti-reflectie coating (microkrassen)Zwarte guilloché wijzerplaat 'golfbal' type analoog met stiftindexenDatumstempel om 3 uur.Vastgeschroefde bodem in roestvrij staalAutomatisch opwindende beweging ETA 7750Complication chronographePolsband van gepolijst roestvrij staal met gesigneerde vouwgespMaatregelenAfmetingen van de kast (exclusief kroon): 40,00 mmNokbreedte: 20 mmLengte hoorn tot hoorn: 45 mmPolsomtrek: 185 mmDe horloge wordt vergezeld van de volgende accessoires:- doos en omdoos (beschadigde coating)Dossier van de onderhoudsfacturen van Breitlinggebruiksaanwijzing- lijst van de agenten van Breitling- 1 extra schakelVoor een beter beeld van de staat en de afmetingen, raadpleeg alstublieft de foto's. Tenzij anders vermeld, worden onze horloges verkocht zonder revisie, maar in werkende staat; deze zal een revisie vereisen om de goede werking te garanderen. Dit horloge is volledig gepolijst en gecontroleerd op waterdichtheid door onze horlogemaker voor een totaalbedrag van 115 €, en het garantiebewijs wordt aan de koper overhandigd.Verkocht zonder reserveprijsHet gefotografeerde object is datgene dat u koopt.Verzending verzekerd tot de waarde. Niet tevreden, geld terug.Levering Frankrijk en internationaal: DHL Express 48u verzekerd tot het verkoopbedrag.Belangrijk: de belastingen die voortvloeien uit een aankoop buiten de Europese Unie zijn voor rekening van de koper.