Bekijk kavel bij Onlineveilingmeester.nl

€ 16

Braun MultiQuick 5 Pro MQ55.236M Staafmixer Zwart, LET OP: mes uit de mengkom niet inbegrepen en heeft beschadigingen: Er zitten meerdere krassen of vlekken op het product.! Dit product is gecontroleerd, getest en volledig functioneel. De verpakking is beschadigd. Maak de wereld een stukje duurzamer door dit retourproduct een tweede leven te geven.Kavels van deze veiling worden alleen binnen Nederland en België verzonden door de opdrachtgever. De verkoper biedt 12 maanden verkopersgarantie aan. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Per kavel staat het bedrag aangegeven in de bijzonderheden en bij het uitbrengen van jouw bod. Kavels worden binnen 5 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.Let op! Adreswijzigingen zijn niet meer mogelijk na sluiting van de veiling. , Kleur van het product: ZwartLand van herkomst: RoemeniëMakkelijk schoon te maken: JaSnoeropslag: NeeUitneembare bak: NeeVaatwasserbestendige onderdelen: JaVerplichting fabrikant: RE100Motor vermogen: 1000 WStroombron: ACVermogen: 1000 WBreedte: 208 mmDiepte: 62 mmGewicht: 625 gHoogte: 68 mmMeegeleverde kom: JaMaatbeker: 0,6 lSnelheid: 25Exacte kleuraanduiding: ZilverKleur: ZwartGroep materialen: MetaalMateriaal mes: RoestvrijstaalMateriaal steel: RoestvrijstaalAantal functies: 25Aantal snelheden:... lees verder bij Onlineveilingmeester.nl

Andere interessante kavels