Unieke BRASS hendel voor mandau!Dit komt uit een oude collectie van een Mandau-brass handvat. Gemaakt door bekwame ambachtslieden van de kayan-kenyah-stam op Borneo. Het handvat is prachtig gebeeldhouwd met vliegende Aso, die lijkt op een grotere schaduw ervan met zijn uitgestoken tong en krachtige ogen. Het handvat is ook fijn gebeeldhouwd met een rankmotief.