Zeer fraai uitgevoerde bronzen panter, vervaardigd after Bourcart (naar een ontwerp van Bourcart). Het beeld verkeert in nieuwstaat en is uitgevoerd in donker gepatineerd brons. De panter staat op een bijpassende zwarte marmeren sokkel met natuurlijke adering, wat het geheel een luxe en krachtige uitstraling geeft.De sculptuur toont de panter in een dynamische, gespannen houding met veel aandacht voor anatomie en detaillering, geheel in de stijl van de klassieke Franse animaliers. De afwerking is hoogwaardig, met een mooie, gelijkmatige patina.Het beeld is gesigneerd “Bourcart” in het brons (after / naar ontwerp) en voorzien van een rond kwaliteits- en gieterijstempel met vermelding Bronze – Paris – Garantie.Periode: 20e eeuw (later vervaardigd, naar oorspronkelijk ontwerp)Materiaal: Brons en marmerStaat: Nieuwstaat, zonder beschadigingen of restauratiesVerzending:Het beeld wordt zorgvuldig en professioneel verpakt en verzekerd verzonden met track & trace.