Prachtig antieke tweedelige boterstolp met een oer Hollands zilveren knop. Gezien onze familie geschiedenis komt de de stolp vermoedelijk uit Friesland. De stolp en onderschaal zijn voorzien van een geëtst decor met blaadjes een bloem en typisch 19e eeuws belijnd. De deksel heeft een mooie, stevige 19e-eeuwse Hollands zilveren knop, gekeurd met het oude type zwaardje (1813-1906) en een mooi meesterteken. De stolp is 16 cm hoog, de diameter van de onderschotel is 18 cm en het gewicht is 450 gram. De set is in zeer mooie staat voor zijn leeftijd (minimaal 150 jaar oud) met een enkel minimaal onopvallend randschilfertje op de schaal. Een opvallend en decoratief object met een sjieke uitstraling. De foto’s maken deel uit van de beschrijving.