Bekijk kavel bij Onlineveilingmeester.nl

€ 10

Bosch MS6CM61V2 Staafmixer 1000 W RVS Zwart, LET OP: maatbeker. niet inbegrepen! Dit product is gecontroleerd en volledig getest. Het product is als nieuw, maar heeft lichte sporen van gebruiken. De verpakking is beschadigd. Kavels van deze veiling worden alleen binnen Nederland en België verzonden door de opdrachtgever. De verkoper biedt 12 maanden verkopersgarantie aan. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Per kavel staat het bedrag aangegeven in de bijzonderheden en bij het uitbrengen van jouw bod. Kavels worden binnen 5 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.Let op! Adreswijzigingen zijn niet meer mogelijk na sluiting van de veiling. , Verplichting fabrikant: SBTiExacte kleuraanduiding: Zwart/zilverKleur: ZwartGroep materialen: PlasticBreed: 5.50 cmGewicht: 2400 gLengte: 6.20 cmFabrikant: Bosch HausgeräteFabrikant nr.: MS6CM61V2Kabellengte: 0.06 mNetspanning: 220 - 240 VVermogen: 1000 WLand van herkomst: DuitslandBreedte: 26.20 cmHoogte: 19.50 cmOmvang van de levering: GebruiksaanwijzingProductveiligheid: BSH Hausgeräte GmbHGebruiks- en onderhoudsinstructies: Vaatwasmachinebestendige onderdelenLand stekker: EU-stekkerStaafmixer functies: ImpulsfunctieTips: Mengpaneel voetAantal snelheden: 12Address of Responsible Economic Operator in the EU: Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôtAfneembare... lees verder bij Onlineveilingmeester.nl

Andere interessante kavels