Zichtbare deel: 39 x 28 cmPaneel: 40 x 29,5 cm Lijst: 45,5 x 35 x 2 cm Naar aanleiding van de tentoonstelling Coba Ritsema, het liggende meisje met vlotte toets geschilderd door de Nederlands-Deense kunstenaar Sacha Borgen Lindhardt.Ze is afgestudeerd aan de Academie voor Beeldende Kunsten Maastricht (1996). Gebruikt Borgen Lindhardt als signatuurnaam en is bekend om haar “kimono-reeks”, geïnspireerd op het werk van G.H. Breitner. Maakt olieverfschilderijen waarbij oude meesters in combinatie met persoonlijke elementen (kat, schilderspullen en fantasiefiguren) een nieuw schouwspel vormen. Haar stijl kenmerkt zich door een zichtbare dikke penseelstreek. En wisselt van gedetailleerd, fantasierijk, speels werk tot vlotte schetsmatige schilderijen.Komt direct van de kunstenaar. Wordt goed ingepakt en met track&trace opgestuurd. Ingelijst in nette, warm bruine lijst, met minimale gebruissporen.Schilderij is ter bescherming voorzien van een laag retoucheervernis. Graag na droogtijd (van ca jaar) zelf voorzien van slotvernis voor behoud van glans en kleur.