Prachtig Chinees bord, floraal gedecoreerd met vogels, bloemen uit de yongzheng periode Bord is 4 cm hoog 22,5 cm breed Bord heeft een bodembarst en haarlijn, aan de voorkant nauwelijks zichtbaar