Een fraai bord met 100 antiquiteiten. Vervaardigd in China in het begin van de 18e eeuw. Het bord heeft een diameter van 22,3 cm en weegt circa 300 gram. Het bord heeft enkele haarlijnen en kleine chipjes aan de standring en rand (zie foto's). Het pakket wordt goed verpakt en verzekerd verzonden.