Jonge bord uit de Tongzhi-periode, 19e eeuw, China, van familie roze porselein, met een decor van personages omringd door bloemen en vogels. Markering onderaan in de vorm van een rode tampon.Herkomst van Franse privécollectie.Afmeting: 2,1 cm hoog en 24,1 cm in diameter.Condities (zie de foto's): uitstekende staat, twee kleine chips waarvan één een zeer fijne haarlijn op het email veroorzaakt die niet door het materiaal gaat.Verkocht zonder de ondersteuning.Verpakking met zorgvuldige bescherming, verzending met tracking en verzekering van de aankoopwaarde.Let op: geen verzendingen naar de Verenigde Staten voor nu.