Zeer fraai Chinees porselein familie verte Bord met draken decor uit 18e/19e eeuw.Diameter 13,8 cm.Conditie: In goede conditie. 1 klein schilfertje aan de rand. Zie foto's. Geen haarlijn en/of restauratie.Het kavel wordt zorgvuldig ingepakt en aangetekend verzonden.