Porseleinen bord met bloemenmand decor.De achterzijde is gemerkt met een Chinees karakter.De conditie is goed, heldere klank bij aantikken. Minimale randslijtage, klein bakfoutje rand links. Zie de foto’s.Het middenstuk is iets doorgebogen tijdens het bakproces waardoor het niet geheel op de standring staat.Afmetingen: Doorsnede 22 cm. Diepte 3 cm.Verzending via PostNL