Chinees blauw-wit porseleinen bord uit de Qianlong-periode (1736–1795), met een centraal decor van een bloemenmand op voetstuk. Prachtig uitgevoerd in helder kobaltblauw, met fijne penseellijnen en een klassieke florale rand.De achterzijde toont de typische bamboeachtige penseeltrekken en een licht gefineerde voetring met natuurlijke bakpuntjes, kenmerkend voor 18e-eeuws Qing-exportporselein.Een mooi bewaard voorbeeld van vroeg Qing-blauw-wit, zowel decoratief als verzamelwaardig.Conditie:– Klein haarlijntje aan de achterzijde– Enkele glazuurneetjes en bakpuntjes (geen restauraties)– Algemeen in goede staat(Zie foto’s, deze vormen onderdeel van de beschrijving)Afmetingen:– Diameter: ca. 22 cm– Hoogte: ca. 1,5 cmPeriode: Qianlong (1736–1795)Oorsprong: ChinaHerkomst: Particuliere collectie, Nederland