Twee fijn geschilderde Chinese borden uit de 18e eeuw. De borden zijn rijkelijk floraal en met een vogel gedecoreerd. Eén van de borden is ook aan de achterkant floraal gedecoreerd. Op het andere bord staan boeddhistische symbolen aan de achterkant. Beide borden zijn met een (typische Kangxi) wierook brander gemerkt.AfmetingenDiameter: 25 cmConditie1x zeer goed: bakfoutje1x redelijk goed: één haarlijntjeBeide kleine chipjes aan de standring.Verder geen chips of haarlijnen of restauraties.Het pakket wordt uiterst zorgvuldig verpakt en verstuurd.