Grote Zilveren Floraal bewerkte Bonbonmand. Gemerkt lopende leeuw voor gehalte 835/1000. Letter K voor het jaartal 1970 waarin hij gemaakt is. Minervahoofdje met letter M voor de plaats Schoonhoven waar hij gekeurd is en met meesterteken vermoedelijk C.F.Wever. Wordt aangetekend verzekerd verzonden.