Strak vormgegeven design mannequin van het merk Bonami, bekend om zijn hoogwaardige etalagepoppen voor modezaken en showrooms. Deze vrouwelijke mannequin heeft een moderne, minimalistische uitstraling met een opvallende abstracte bolkop in roze, wat haar bijzonder geschikt maakt voor fashion, conceptstores, kunstprojecten of etalages met een hedendaagse look.Het lichaam is anatomisch elegant gemodelleerd en uitgevoerd in een krachtige blauwe kleur, waardoor kleding en styling sterk tot hun recht komen. De mannequin staat stevig en is geschikt voor professioneel gebruik.Enkele lichte beschadigingen rondom zo goed mogelijk weergegeven op de foto's.Dit bijzondere item is een prachtige eye-catcher voor in uw huis of op kantoor! Prachtig in de hoek van een kamer, in de gang, in de slaapkamer of op kantoor. Functioneel en/of decoratief; hoe u deze creatie ook gebruikt of plaatst; het is een prachtige verschijning!Bij verzending wordt alles zorgvuldig verpakt en verzonden.(laatste foto)Afhalen kan natuurlijk ook.