Chinees nieuwjaar verkoopLetop!Het is op dit moment niet mogelijk pakketten naar de Verenigde Staten te sturen. Een zeer fraai en zeldzaam antiek Chinees porselein blauw wit boekensteun uit de 19e eeuw (daoguang periode). Gedecoreerd met vier seizoenen bloemen decoratie. Aan kopzijde opengewerkt. Goed wit porselein. Porseleinen boekensteun zijn erg zeldzaam. conditie: goede conditieenkel bakfoutjes, zie foto'sverder gaafafmeting: 22,7 cm lang14,5 cm dik17,3 cm hoogverzendkosten wereld 35 euroenkel verzendenVerzenden intercontinentaal duurt ca 10 tot 15 werkdagen, in bijzondere situatie kan het ca 20-25 werkdagen duren.