Een wit jade 'boeddha' hand19e eeuwHet snijwerk is in een bleek witte kleur. In de vorm van een opengewerkte hand waar de vingers bij elkaar komen.Zeer goede staat, wat lichte slijtage. Verder geen beschadigingen.Lengte: 5,5 cm x breedte: 3,5 cm.Aangetekende verzending.