Boch Freres Keramis, ca. 1920. Superbe tuinierpot van Boch freres Keramis, gesigneerd en met goud versierd.Een zeer mooie craquelé patina van de keramiek, absoluut schitterende staat en uiterst zeldzaam formaat te koop op een veiling.Zeer goede staat. Verwijzen naar de foto's.Ondertekend onder (foto's).Lengte 28 cm, zeer zwaar voor zijn/haar formaat.Zeer zorgvuldig verzonden en zeer goed beschermd, met aangetekende verzending en verzekering op reële waarde.