Vaas en faience en emailles, Boch Keramis - Charles CATTEAU België 1923 periode Art Deco.Langwerpige vaas van faience met vier oren (F. 727) en D745, polychrome versierd met pompoenen, gestileerde bladeren en stengels, en linten in cloisonné- en craquelé-emaillering, door Charles CATTEAU (1880-1966), Boch Keramis La Louvière (stempel), circa 1923.Deze vaas verkeert in zeer goede staat, zie de vele foto's die aan de beschrijving bijdragen.Verzamelstukhoogte 33,5 cmdiameter 13,5 cmDiepte 31 cmGewicht 1 kgzorgvuldige verpakking en verzonden met tracking