Unieke BMW R65 Giuliari Sport in de prachtige ouderwetse BMW kleur van de 70's: "Daytona Orange". De BMW is nummergelijk. De BMW loopt en schakelt goed en het is een erg fijn hanteerbare motorfiets. Deze BMW komt van een oudere man die er afscheid van moest nemen door zijn leeftijd. De BMW werd altijd goed onderhouden en hij mag gezien worden. Tevens is het natuurlijk nog steeds een goed te gebruiken Youngtimer. De BMW wordt bij transport geleverd zonder accu en benzine, dit zijn de transportvoorwaarden van de transporteur.