Art Nouveau cachpot, uitgevoerd in keramiek met een basiskleur groen, fraai aangevuld met grijs en decoratieve roosjes. Het ontwerp is sterk gestileerd en toont een doorgedreven Art Nouveau-esthetiek, met vloeiende lijnen en natuurlijke vormen die typerend zijn voor deze periode (ca. 1890–1910).Afmetingen:Hoogte: 32 cmBreedte: 38 cmDiepte: 16 cmConditie: goede staat, zonder grote beschadigingen, chips of restauraties. Lichte gebruikssporen passend bij de leeftijd.Een bijzonder decoratief en verzamelwaardig object, ideaal voor liefhebbers van Art Nouveau, gestileerde keramiek en historische interieurdecoratie.