Kunstenaar: Blek le Rat (Xavier Prou)Nationaliteit: FransGeboren: 1951SpuitbusJaar: Niet gedateerd (circa jaren 2000)Middel / Techniek: Sjabloonwerk met spuitverf op papier (mixed media op papier).Afmetingen• Ingelijst formaat: 76,5 × 56 cmAfbeeldings- en bladformaat niet gespecificeerd.Handtekening:Door de kunstenaar met de hand ondertekend (handtekening zichtbaar op het werk)EditieGelimiteerde editie, genummerd 7/50ProvenanceGarantiedoor Gallery W (gallery garantie)Documentatie:Galerijgarantie verstrekt (geen aanvullend certificaat beschikbaar)Voorwaarde:Zeer goede algehele staat. Geen zichtbare schade. Frame in goede staat.Verzending:Het kunstwerk wordt ingelijst verzonden, met professionele, veilige verpakking en tracking.Het kunstwerk kan zonder lijst worden verzonden en internationaal gerold worden verzonden.