Pigmentafdruk van Enki Bilal, gedrukt op Art Innova-papier van 210 g/m², formaat 40x50 cm.Beperkte editie van 500 exemplaren, niet gesigneerd.Vergezeld van een genummerd certificaat van echtheid. Nummering uitsluitend op het certificaat.Blindstempel in de witte rand + de stempels van de uitgever op de achterkant van de afbeelding.Volledig nieuw.De foto van het nummer is ter illustratie. Het nummer kan dus een ander zijn dan dat van de foto.Al uw aankopen worden indien mogelijk gebundeld om de verzendkosten te minimaliseren. Gepantserde verzending, zorgvuldig verpakt en verzonden met tracking. Mocht een pakket toch beschadigd bij u aankomen, dan verzoeken wij u het te weigeren bij de bezorger.