Dit is een antieke bijbel met zilveren sloten. De bijbel is voorzien van twee bewerkte zilveren sluitingen. Vergelijkbare exemplaren dateren uit de late 19e eeuw, bijvoorbeeld rond 1872 of 1879. De sloten zijn vaak gekeurd en kunnen initialen of jaartallen gegraveerd hebben. Dergelijke bijbels werden uitgegeven door onder andere De Nederlandsche Bijbel-Compagnie, J. Brandt en Zoon te Haarlem, en Johannes Enschedé & Zonen. Deze echter werd uit gegeven door: A, Jongbloed, Leeuwarden.+/- 1450 bladzijdenAfmetingen: 15 X 10 cmGewicht: 548 gramWordt aangetekend en goed verpakt verzonden.