Goed en elegant 70-delig "gouden" SBS Solingen bestek - 23/24 karaats goud verguld. Er mist enkel 1 gebakvorkje. Elk stuk is individueel gemerkt: "Solingen 23/24 karat Hartvergoldet".Geschikt voor een tafel voor 12 personen, inclusief een aantal delen dienbestek. Het bestek zit in de originele koffer, met gemakkelijk uitneembare etages. Alle bestekdelen verkeren in goede staat.De set bestaat uit:Diner:- 12 messen- 12 vorken- 12 lepels Desert- 11 vorken- 12 lepelsServeer bestek / dienbestek:- 2 opscheplepels- 2 vleesvorken- soeplepel- juslepelOverig:- confituurlepel- suikerlepel- suikertang- gebaksschep