Prachtige set met duidelijke, identieke merken voor 1ste gehalte, Amsterdam en de maker Andries Vis werkzaam in Amsterdam 1741-1799. Ook met jaarletter. "X" voor 1757 of, mogelijk 1782 en het merk "o" onder een kroon van de keurmeester.Originele staat, geen krassen, nauwelijks slijtage aan tanden vork.