Bert Stern (Bert Stein)Marylin Pink Roses - 1962Originele tentoonstellingpostergepubliceerd in offsetlithografie voor het Maillol Museum, in 2012.Ber Stern (1930-2013) was een modefotograaf en specialist in portretten van sterren; hij is wereldwijd bekend om The Last Sitting, een collectie van2.500 foto's van Marilyn Monroe, genomen over een periode van drie dagen, zes weken voordat ze overleed in 1962, voor het tijdschrift Vogue. Stern heeft uiteindelijk in 1992 haar foto's van Marilyn Monroe gepubliceerd onder de titel 'The Complete Last Sitting'.Afmeting: 60 x 40 cmZeer goede staat, nooit ingelijst.Zorgvuldige verzending door Colissimo met tracking.