Prachtige servieslijn van fijn porselein uit Limoges, ondertekend door Bernardaud & Cie, zeldzaam model Saint-Saens.Delicaat blauw bloemrijk decor, typisch voor de Limougeaude productie uit het begin van de 20e eeuw, met licht reliëf aan de randen in 'vlechtwerk'.De samenstelling van de dienst :12 borden met een diameter van 19 cm11 borden met een diameter van 24,7 cm.1 plat met handvatten van diameter 26,6 cm, breedte tussen de handvatten 30 cm.Uitstekende staat, geen scheur, glans of restauratie. Decor perfect schoon en kleuren fris.Een zeldzame, harmonieuze en authentieke service, klaar om uw tafel of collectie te verfraaien.Verzending verzekerd via aangetekende brief.