Gesigneerd in steen in het midden rechts, getiteld bovenaan.Kleurenlithografie uitgegeven op dik Arches perkamentpapier.Papierformaat 45x33cm.Eén van de 230 exemplaren op B.K.F de Rives (N11 La jacinthe, uit een serie van 16 litho's) Pagina 71, oeuvrecatalogus Bernard Buffet Lithographe 1.Uitgever: A.C.Mazo, 1966 Beperkte oplage van 230 exemplaren.Referenties: Verschijnt in de catalogus raisonné van Buffet's werk, onder ref. 78.Zorgvuldige verzending met vertrouwen.