Ondertekend en gedateerd op de plaat rechtsboven.Offset lithografie in kleur naar een werk van de kunstenaar op licht velijn.Edteur Jean Laurent et Cauzard - Copyright Maurice Garnier.Formaat papier 56 x 80 cm.Zorgvuldige verzending met vertrouwen.