Originele antieke houten wandtelefoon.Gemaakt door Bell Telephone AntwerpPrachtige nickelbelletjes, bakelieten oorknop en nickelmondstuk.De telefoon heeft nog steeds zijn mooie stoffen snoer.België, ca. 1910De originele houten telefoon heeft een kruk om de magneto te draaien en zo de operator te bellen.Hoogte: 27 cm.breedte: 19 cm.diepte: 23 cmgewicht: ca. 4,9 kgFunctie: niet getestIn tamelijk goede gerestaureerde staat, met slijtage door leeftijd en gebruik.