Mooi schilderij uit de Belgische School.Olieverf op doek.Zeer goede staat.Ingekaderd.Niet gesigneerd..Prachtig kleurenpalet.Afmetingenmet kader 81,5 x 76,5 cmzonder kader 65 x 60 cm