Prachtige pointillistische plein air weergave van een zomerochtend in Vlaanderen. Anoniem. Belgische School. Pointillisme.KUNSTENAAR: Onbekend - Prachtige toetsMEDIUM: Olieverf op paneelDATERING: c . 1910AFMETINGEN: 28x21cmSTAAT: Goed. Wel sporen van een oude restauratie waarbij een breuk in het paneel werd hersteld. Niet ingelijst