Collectie van 28 strips uitgegeven door het Belgisch Centrum van het Beeldverhaal en De Post, De strips hebben een postfrisse postzegelHardcoverBeperkte , genummerde oplage:- Michel Vaillant - Warm Up 466/1000- Kuifje in de ruimte met 5 postzegels - Dommel - je lot is nog altijd bezegeld : 342/750- Billy en Billy heeft Cachet : 760/1300- Michel Vaillant - pregrid : 462/1000- gelukkige verjaardag Marc Sleen : 527/1500- Merho op post: 1107/1825- hommage : 641/1200- keizer Karel , de laatste Bourgondiër: 772/1525- kerststerren van de 9de kunst : 206/1250- bulles de noel : 448/2000- met rosinski op post : 280/1000- de leeuw van Vlaanderen : 537/1250- het teken van de eeuw : 296/1625- adelbrieven : 443/1250- aangetekend : 516/1250- verhalen over postzegels 269/1200- Tibet- kopstaand : 306/1250- koerier van de toekomst :595/1575- de betoverende paarden : 570/1000- stam en pilou-post-o-grappen : 848/1500- op het spoor van Edouard Aidans : 583/1575- postzegels in beeld : 320/1250- de kerels van Vlaanderen 742/1350- … en sterven (met Belgacom kaart). 000059- de kleine Robbe -dit is nog niks voor jou 0729- Venetië zien - Largo Winch 2067/3000- Thorgal - de blauwe ziekte : 000303 eerste uitgave- bouwdewijn , de glimlachende koning