Conditie: goed, met iets verbruining.Deze kaart toont het Romeinse Rijk in het huidige België en is gevuld met oude plaatsnamen. Politieke grenzen, steden, keizerlijke wegen en het uitgebreide riviersysteem zijn goed gedefinieerd, gebaseerd op de Peutinger-tabel. Versierd met een decoratieve cartouche met een paar cherubs. Gedateerd 1659 maar gepubliceerd in 1667.