Mooi kopje jasmijn op voet van Parijsse porselein met een geschilderd decor van een meer voor een kasteel, omgeven door bloemen en goudaccenten op een rode achtergrond.Mooi bewerkte hanger met reliëf.Uitstekende staat, bijna niet gebruikt, geen restauratie, slechts een kleine zwarte vlek van oorsprong binnenin de beker op de vergulding die moet worden opgemerkt.Mooi object uit de 19e eeuw.Hoogte van 10,5 cm.Zorgvuldige en beschermde verzending.