Grote chocoladekop van Frans porselein uit de 19e eeuw met gouden decor en geschilderd met een jonge vrouw die een vaas draagt.Grote maat vergelijkbaar met een mok uit onze tijd!Zeer goede algemene staat, kleine gebruikssporen op het goud. Geen vlekken.Zorgvuldige en beschermde verzending.