Antieke tinnen Mosterdpot op voet met scharnierend deksel, daterend uit de 18e eeuw (ca. 1750–1800).De deksel is voorzien van een uitsparing (“hapje”) voor een lepel, wat erop wijst dat de beker werd gebruikt voor mosterd.Het object is uitgevoerd in massief tin en heeft een sober, functioneel ontwerp. De kelk vertoont een fraaie, authentieke patina.Aan het scharnier is een oude reparatie zichtbaar, passend bij langdurig historisch gebruik. Geen recente restauraties waargenomen.Een karakteristiek en eerlijk bewaard gebruiksobject uit de 18e eeuw.