Prachtige koffieserviceVilleroy bosch botanicaPrachtig koffieset, met gebruikssporen. Gelieve de foto's te bekijken, aangezien deze een zeer belangrijk deel van de beschrijving vormen.Het wordt verzonden en verpakt met veel zorg en is verzekerd voor extra garantie.