Deze figuren worden vaak geclassificeerd als poppen en hebben mogelijk dienstgedaan als goedkoop speelgoed. Ze werden in graven geplaatst en kunnen ook dienen als votieve geschenken in de verering van lokale vrouwelijke godinnen.Er zijn kleine gaatjes aan de zijkant waar ooit de armen zaten.Bot, Koptisch Egyptisch, Late-Romeins, 3e tot 5e eeuw n.Chr.Herkomst: particuliere collectie uit Nederland. (Verkregen in 1995 uit een andere Nederlandse collectie).