Paar beelden van brons in antieke Romeinse stijl.De bronzen beelden hebben een zwarte patina die een fouillespatina nabootst.Ze vertegenwoordigen Jupiter en Venus.Rust op een gepolijste bronzen sokkel die het blauw van turquin-marmer imiteert, rustend op een vierkante, vergulde bronzen basis.Frans werk uit de 19e eeuwZeer goede staat (zie foto's).Afmetingen 26 x 9 x 9 cm