Zeer mooi beeld van 2 poezen.Staat: heel mooi!(Oordeel zelf dmv bestuderen van de foto's)Gewicht: 324,7 gramHerkomst: ItaliëAfmetingen: ca. 9cm x 9cm x 9cmBij het pootje laten 2 teentjes iets los. Verder in zeer goede staat.Kleur: geheel zilver.Staat op rood fluwelen ondergrond.