Nieuwe set van twee reusachtige leeuwen op grote sokkels.Perfect voor het creëren van symmetrie in de tuin of om ze de huis of ingang te laten bewaken.De basisplaten zijn niet bevestigd, zodat je de leeuwen met of zonder deze kunt plaatsen nadat je ze hebt ontvangen.Elk standbeeld is +/- 180×100×50 cm - 950 kg.Wordt verzonden op 2 blokpallets tegen kostprijs.Buiten Europa of op een eiland? Vermelde verzendkosten zijn indicatief, omdat verzendkosten sterk kunnen variëren per regio en land, afhankelijk van de grootte en het gewicht. De beelden worden voor de veiligheid op de pallets naast de basis verzonden.Kan lichtjes verschillen in vlekken, kleur of kleine imperfecties ten opzichte van de foto's, omdat de standbeelden handgemaakt zijn.Dit Xclusive Item wordt zeer goed verpakt verzonden. Bovendien wordt er een breekbare tape op het pakket aangebracht en is er na verzending een volgcode beschikbaar om uw pakket te traceren.