gesigneerd wandmasker van terracotta – rond 1930KenmerkenPeriode: rond 1930Materiaal: rode terracotta* Handtekening : aanwezig aan de zijkant, gedeeltelijk onleesbaar* Afmetingen : ongeveer 33 cm (H) × 14,5 cm (L) × 9 cm (P)* Gewicht: ongeveer 1,2 kgStaat: zeer goede staat, met kleine gebruikssporen zonder ernst, passend bij de leeftijd en de aard van het materiaal.OmschrijvingCharmant muurschildering in aardewerk van een jonge vrouw met golvend haar en versierd met bloemen.Gemaakt rond 1930, dit model illustreert de smaak voor gracieuze en sensuele vormen, typisch voor de Art Deco-periode.Het stuk is aan de zijkant ondertekend, maar de handtekening is moeilijk leesbaar.Ze getuigt van een ambachtelijk vakmanschap van hoge kwaliteit, geïnspireerd door de stijl van de Goldscheider-bustes en de decoratieve traditie van Florence.Dit masker sluit aan bij de decoratieve creaties uit de jaren dertig.Zachte volumes, gestileerde lijnen en een matte afwerking maken het tot een karaktervol wandstuk, ideaal voor een modern interieur.