STRAND (XIX-XX)Het gehuchtOlieverf op doekAfmetingen van het schilderij: 116 x 89 cmOndertekend rechts onderaan. Achterop getiteld.Herkomst: Particuliere collectie, DieppeTabel in goede staat.Frame met slijtage sporen GRATISOrigineel werk geleverd met factuur.Snelle, zorgvuldige en verzekerde verzending.Koop met volledig vertrouwen!