Elegant dessertbestekservice in verzilverd plaat, gepresenteerd in een originele houten koffer in Napoleon III-stijl, toegeschreven aan huis BB Nores, Franse goudsmeden uit de late 19e eeuw.Het bestek is geperforeerd met het BB-symbool, klavertje, Nores, en een fabrieksmerk dat een Franse productie bevestigt.Het betreft een antieke zilverware van kwaliteit, bestaande uit dessertbestek (vorken en lepels), met harmonieuze verhoudingen en een sobere en elegante decoratie, typisch voor de Belle Epoque-periode.De kist, waarschijnlijk van donker mahoniehout, is voorzien van een binnenkant bekleed met donker fluweel, met gevormde compartimenten van origine die een mooie presentatie en een goede bewaring van de stukken garanderen.Het deksel is versierd met een decoratief embleem in brons, kenmerkend voor de kisten in de late Napoleon III-stijl.Het geheel vertoont een mooie oude patina en een egale zilverlaag, met lichte gebruikssporen die passen bij de leeftijd, zonder opvallende vervormingen. Zie de foto's, ze maken deel uit van de beschrijving.